Pominięcie 15. tabletki antykoncepcyjnej w trzecim tygodniu

Witam! Pominęłam 15 tabletkę (sobota) w trzecim tygodniu . Następnie wzięłam 16 tabletkę w niedziele a zorientowałam się o tym dopiero w poniedziałek i wtedy przyjęłam dwie tabletki . Co mam zrobić w takim wypadku ? Czy kontynuować branie tabletek i nie robić 7-dniowej przerwy ? Czy to co zrobiłam było odpowiednie ?

witam,
nigdy nie należy przyjmować zaległych tabletek na raz.
Proponuję kontynuować ostatni blister do końca i nie robić przerwy na krwawienie tylko rozpocząć nowy blister.
Ochrona może nie być pełna i nie wykluczam również możliwości zapłodnienia