Pominięcie 2 tabletek antykoncepcyjnych przez 20-latkę

Witam serdecznie, mam wielki dylemat nie wiem co robić. We wtorek wzięłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania tabletek antykoncepcyjnych Daylette, nie wiem jak to się stało ale w środę i w czwartek zapomniałam wziąć tabletki i w piątek przyznaje się porządziłam się i wzięłam 3 na raz, nie wiem co mam w tej sytuacji dalej robić... Brać dalej czy przestać brać?? (dodam że miesiączka skończyła mi się w piątek czyli w ten dzień w którym wzięłam 3 tabletki)

Ochrona antykoncepcyjna jest znacznie zmniejszona. proponuję dokończyć opakowanie, przez kolejne 7 dni stosować dodatkową metodę antykoncepcji. W przyszłości proszę nie brać więcej niż 1 tabletki na raz.