Pominięcie 3 tabletek Daylette i plamienia zamiast okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam . Mój problem jest następujący Biore tabletki Daylette od pol rokuniestety przez moja prace baardzo czesto zdarzalo mi sie zapominac w tym miesiacu zapomnialam o 2,3 taboletkach z blistra za kazdym razem chłopak konczyl stosunek we mnie powinnam dostac miesiaczke 5 dni temu a zamiast tego mialam plamienia ok 4 dni najpierw brazowe bardzo a potem leciutko czerwone w sumie takie jakby polaczone z uplawami. czy ja moge byc w ciiazy ?i co oznaczaja plamienia ktore juz ustapily okresu brak.

Szanowna Pani!

Bez zbadania Pani nie jestem w stanie wyjaśnić Pani problemów.Zarówno może to być ciąża jak i krwawienie wywołane przez tabletki, czyli miesiączka.Tabletki antykoncepcyjne należy przyjmować bardzo regularnie-inaczej może Pani rozregulować swój organizm.Jeżeli Ma Pani problemy z regularnym przyjmowaniem tabletek mozna pomyśleć o innej formie antykocepcji-plastrach, krążku dopochwowym czy wkładce antykoncepcyjnej.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka