Pominięcie 8 i 9 tabletki antykoncepcyjnej i stosunek a ryzyko ciąży

Witam, mam pytanie zapomniałam przyjąć 8 i 9 tabletkę z opakowania po tym przyjelam w 10 dniu dwie tabletki, w 10 dniu również odbyłam stosunek. Niestety w 11 dniu również zdarzyło mi się zapomnieć tabletki. W 11 dniu dostałam plamienia. Czy istnieje ryzyko, że zaszłam w ciążę. Proszę o pilną odpowiedź....... nie eiem co dalej robić.......

prosze zastosować antykoncepcje po stosunku bo tabletki nie działają. Przy nastepnych stosunkach proszę stosować prezerwatywe