Pominięcie 8. tabletki w drugim tygodniu a ryzyko ciąży

Witam serdecznie. Moja dziewczyna stosuje tabletki Vibin Mini. Wczoraj (poniedziałek) zapomniała o godz. 17.00 wziąć tabletkę. Dzisiaj o godzinie 17.00 wzięła obydwie tabletki. Pominięta tabletka była 8 - pierwsza w drugim tygodniu. Odbyliśmy stosunek w poniedziałek rano. Jakie jest ryzyko, że zajdzie w ciąże? Czy dla pewności powinna wziąć tabletkę 72 po? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
nie ma konieczności przyjmowania dodatkowej tabletki awaryjnej.
Raczej nie ma ryzyka zapłodnienia, ale nie mogę go wykluczyć.
Proponuję zapoznać się z ulotką tabletek - tam dokładnie jest wyjaśnione postępowanie w przypadku pominięcia pigułki w zależności od tygodnia przyjmowania.