Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

witam w piątek i sobote zapomniałam wziąść tabletek antykoncepcyjnych stosunek był w piatek i sobote,to moje 2 -opakowanie do konca opakowania jeszcze miałam 5 tabletek czy mogę byćw ciąży?

Milena Lubowicz

Jeżeli przyjmuje Pani tabletki niezgodnie z zaleceniami producenta, to oczywiście ryzyko ciąży istnieje. Także proponuję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku lub poziom BhCG z krwi 10 dni po stosunku.
Pozdrawiam