Pominięcie dwóch tabletek z trzeciego tygodnia i postępowanie w celu zachowania skuteczności

Witam, stosuję tabletki Midiana od prawie roku. W tym tygodniu zapomniałam wziąć dwóch tabletek z trzeciego tygodnia: we wtorek (15 dzień) i w piątek (18 dzień). Więc w środę o 21:00 (bo o tej godzinie przyjmuje tabletki) wzięłam dwie i w sobotę też wzięłam dwie. Co mam dalej robić? Czy mam wziąć blister do końca i później nie robić siedmiodniowej przerwy? Dodam, że nie kochałam się w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli nie kochała się Pani od 2 tygodni powinna Pani stosować tabletki do końca opakowania, a następnie zrobić 7dniową przerwę jak zwykle.