Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pominięcie pigułki antykoncepcyjnej z trzeciego tygodnia stosowania

Witam Jestem dwudziestolatką, od 3 miesięcy przyjmuję pigułki antykoncepcyjne. Ostatnio pomięłam jedną pigułkę z 3 rzędu blistra (przypomniało mi się, że nie wzięłam jej, kiedy pojawiły się bóle brzucha, takie jak przy miesiączce) i wg zaleceń z ulotki, wzięłam dwie naraz. Wcześniej tego dnia zaczęło się krwawienie miesiączkowe, które potem przeszło w okres, który trwa do dziś - od momentu, w którym pojawiło się plamienie, to już 11 dni.. Czy powinnam się martwić?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Przy tego typu objawach konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy