Pominięcie pigułki w pierwszym tygodniu i prawdopodobieństwo ciąży po stosunku

nie połknęłam wczorajszej tabletki (w 1 tygodniu brania listka) i nadrobiłam ją dzisiaj pół godziny przed połknięciem kolejnej, dzisiaj się kochałam bo zapomniałam o tym, że wczoraj nie połknęłam, ale chłopak nie spuścił się we mnie, jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, taki sposób jaki podaje Pani nie jest skutecznym sposobem na pominięcie pobrania preparatu. Ryzyko jest małe w powyższej sytuacji ale można wykonać test ciążowy za 2 tygodnie a przez chwilę (3-4 dni) stosować dodatkowe zabezpieczenie. Pozdrawiam