Pominięcie przerwy na okres a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne (21tabletek). W tygodniu gdzie powinien wystąpić okres jadę na wakacje i nie jest mi to na rękę. Mogę zacząć brać po skończeniu jednego blistra kolejny bez przerwy na miesiączkę ? chciałabym, żeby ona nie wystąpiła. działanie jest wtedy takie samo ?

Jeśli Pani przyjmie dwa opakowania bez przerwy, krwawienie z odstawienia nie wystąpi, a ochrona antykoncepcyjne będzie zachowana (oczywiście pod warunkiem, iż będzie Pani zażywała tabletki bezbłędnie).