Pominięcie tabletek, plamienie w przerwie a możliwość ciąży

w pierwszym tyg pominełam dwie tabletki w srode i czwartek ale w piatek przyjełam dwie i w sobote dwie potem w niedziele był stosunek przerywany , przyjełam tabletki do konca ale w przerwie dostałam tylko plamien i to bardzo skapych , czy to normalna reakcja przez pominiete tabletki czy moze nalezy wziac pod uwage ciaze?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na pominięcie dwóch tabletek w pierwszym tygodniu skuteczność antykoncepcji była obniżona. Przed kolejnym opakowaniem proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam