Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej a stosunek w prezerwatywie

witam , zapomniałam wziąść jednej tabletki i kochaliśmy się godzine przed jej wzięciem ale mój chłopak miał gumke i się nie spóścił , czy moge być w ciąży

Aleksander Ropielewski

Istnieje nieduże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Po ok 10 dniach od stosunku proszę wykonać test ciążowy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski