Pominięcie tabletki Vixpo a ryzyko ciąży

Od 3 miesięcy zażywał tabletki anty VIXPO. zaczęłam stosować je jako lekarstwo przy bolesnych, krwotoczych miesiaczkach, które powodowały permanentną anemię. Zwykle zazywalam tabl miedzy godz 23:00 a 01:00. Jednakże w piątek 02.01 zapomniałam przyjąć siódmą tabletkę. Przyjęłam ja w sobotę o 11:30. Spóźnienie mogło przekroczyć maksymalnie 13 godzin. Kochałam sie z mężem 01.01 i 02.01.Jeśli jest ryzyko ciąży czy nie przerwać brania tabletek, aby nie zaszkodzić dziecku (ciąże przyjelabym pozytywnie

Witam,
nie napisała Pani dnia w którym pominięta została tabletka - proponuję doczytać w ulotce tabletek, tam dokładnie jest wyjaśnione co i kiedy należy zrobić.
pozdrawiam