Pominięcie tabletki w 10 dniu cyklu

Witam, 20 grudnia uprawialam seks z mężem i doszedł we mnie, mam cykle 28 dni, a to był 10 dzień cyklu,i w ten 10 dzień cyklu zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej, zorientowałam się o tym fakcie po 24 godzinach , od tamtego momentu do dziś, miewam sporadyczne bóle głowy, brzucha, zmęczenie, ból przy probie stosunku (tak jak by pochwa ciasna), sluz gęsty biały, czy możliwe ze to początki ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje możliwość ciąży. Co do objawów to raczej zbyt szybko. Proponuje wykonać test ciążowy za około tygodnia. Przy pojawieniu się jeszcze jakiś objawów Proszę udać się do ginekologa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.