Pomoc dla 18-latka z depresją

Witam,szukam pomocy dla syna,który zmaga się z depresją już ok.8 lat. Leki nie pomagają,szukam ośrodka,słyszałam o jakimś pod Warszawą. Oczekuję szybkiej odpowiedzi,bo sprawa jest poważna. Czekam, dobita mama.

Warto skorzystać z pomocy Oddziału Dziennego- jest to forma kilkutygodniowej codziennej pracy terapeutycznej grupowej z lekarzami, psychologami i terapeutami zajęciowymi.

Dzień dobry,

Najlepiej jak syn znajdzie psychoterapeutę i podejmie leczenie.
Psychoterapię może podjąć w formie ambulatoryjnej (np.: PZP, prywatnie) lub na oddziale szpitalnym, specjalizującym się w leczeniu zaburzeń afektywnych (np.: Centrum Psychiatrii w Katowicach, Szp. Uniwersytecki w Krakowie).