Pomoc dla nastolatka z depresją, zagubieniem i smutkiem

Witam, Nazywam sie Patryk, ma 19 lat, mieszam i pracuję w Uk. Od parku miesiecy mam problem. Depresje, zagubienie, Smutek. Nic nie pomaga, zgubilem sie w zyciu, również ostatnio chcialem popelnic Samobojstwo, lecz cos mnie powstrzymalo, teraz, dalej o tym Mysle. Kazdemu dnia. Nie oszukuje POMocy. Chce tylko dowiedzial sie jak sie zabić bezboleśnie.

Dzień dobry,

Twój post tutaj świadczy właśnie, że chcesz pomocy i jej szukasz.
Twój stan, sytuacja może się jak najbardziej zmienić - ważne tylko, żebyś zwrócił się o pomoc do osób w miejscu swojego pobytu. Poszukaj lekarza psychiatry, który przepisze Ci leki przeciwdepresyjne.
A tutaj masz linka do polskiej organizacji psychologów, gdzie możesz osobiście skorzystać z pomocy lub ewentualnie poprosić o kontakt do specjalistów w twojej miejscowości.
http://www.polishpsychologists.org/