Pomoc dla ofiary przemocy psychicznej a alkoholizm

Mój mąż jest alkoholikiem,a jestem ofiara przemocy psychicznej.Nie ma szansy zgłoszenia go na odwyk,gdyż mieszkamy z teściami,a teściowa chroni synka.jak mogę sobie pomóc...?
ponad rok temu

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i sięgnąć po pomoc, tak bardzo Pani potrzebną.

Proszę skontaktować się z Ogólnopolskim Telefonem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
"Niebieska Linia", gdzie całodobowo, pod nr 800 120 002 uzyska Pani potrzebne wskazówki i pomoc.

Kryzysowy Telefon Zaufania, 116 123, gdzie bezpłatnie, codziennie od godz. 14.00-22.00 uzyska Pani pomoc-można dzwonić z nr stacjonarnych i komórkowych z każdego miejsca w Polsce.

I jeszcze jedno, roszę nie zostawać w tym samej, proszę zadbać o obecność chociaż jednej bliskiej i zaprzyjaźnionej Pani Osobie, której mogłaby się Pani zwierzyć i miała zaufanie.

Życzę Pani tego, czego najbardziej teraz potrzeba,
i wspieram Panią mentalnie
irena.mielnik.madej@gmail.com