Pomoc partnerowi, który chce skończyć z nałogiem alkoholowym

JAK MOGE POMOC PARTNEROWI KTORY NIE CHCE JUZ SPOZYWAC ALKOHOLU.ON przyznaje sam ze ma problem i chce przestac nie wiem w jaki sposob sie zachbowac wobec niego prosze o pomoc.dziekuje.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Konieczna jest terapia. Partner powinien udać się do ośrodka profilaktyki i leczenia uzależnień i tam skonsultować się ze specjalistami - zarówno z lekarzem psychiatrą, jak i terapeutą, którzy opracują indywidualny plan leczenia. Zachęcam, aby Pani również skorzystała w ośrodku ze wsparcia psychologicznego oraz psychoedukacji.