Pomoc przy depresji i fobii społecznej

Witam mam nastepujace objawy depresja fobia spoleczna od 10 lat i troche wczesniej mialem jak by to nazwac takie tesknoty glownie na tle kobiet ze np myslalem ciagle ze sie nigdy z nia nie spodkam kolezanka wyjechala za granice i juz nigdy nie wroci to tez pojawial mi sie taki lek mysle ze sie nigdy z nia nie spodkam jestem przygnebiony nie wiem jak to nazwac to trwa kilka dni i przechodzi pojawia sie powiedzmy raz na rok i glownie na tle kobiet czekam na odpowiedz?.

Dzień Dobry Panu,

Trudno jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na Pana pytanie.

Myślę, ze pomocna byłaby dla Pana terapia, która pozwoliłaby Panu dotrzeć do przyczyny Pana niepokoju, jak również skutecznie uzdrowić objawy depresji i lęków.

Życzę Panu tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej