Pomoc przy uzależnieniu od alkoholu w Wielkopolsce

jestem z wielkopolski niedaleko N.Tomyśla i też mam problem z alkocholem szukam kontaktu i pomocy ale bez skutecznie...czy ktoś może m pomóc??

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Najprosciej bedzie chyba wrzucic w wyszukiwarke leczenie choroby alkoholowej Nowy Tomyśl lub miejscowowsc, gdzie Pani mieszka. Mozna tez zadzwonic do Poradni Zdrowia Psychicznego w N. Tomyślu miesci sie na Poznanskiej 30 i tam zapytac o psychoterapie indywidualna lub grupowa. Wydaje mi sie, ze to byloby najlepsze wyjscie polaczyc obie. Przepracowac wlasne problemy samemu i z grupa. Pozdrawiam!