Pomoc psychologiczna na terenie Wrocławia

Chłopak był nawet u psychologa, który przepisywał coraz to nowe leki bez żadnych rezultatów. Może na terenie Wrocławia jest jakaś placówka, bądź specjalista psycholog, którego mogłaby pani doktór polecić. Może są poradnie dla osób z otoczenia uzależnionego. Może problem stanowi alkohol. Nie mam pojęcia gdzie szukać pomocy i jak pomóc temu młodemu człowiekowi. On naprawdę jest tego wart. Proszę o jakieś wskazówki, jak sę zachowywać i jak nim pokierowaći

Dzień dobry!

Jeśli ten specjalista przepisywał leki, to znaczy, że nie był psychologiem, a psychiatrą. Psycholog nie ma uprawnień do wypisywania recept. Jednocześnie psychiatra nie prowadzi psychoterapii, nie ma ku temu wykształcenia i doświadczenia. Na pierwsze pytanie być może odpowie ktoś z okolic Wrocławia. Polecam też prześledzenie ofert w Internecie.

Pozdrawiam!