Pomoc w interpretacji wyników badania poziomu glukozy w 25. tygodniu ciąży

Dzień dobry Mam prosbę o zinterpretowanie wyników badania -biochemia 75g glukozy Jestem w 25 tygodniu ciąży ; glukoza 3,64 mmol/l norma 3,8-5,5 glukoza po 1h 3,23 mmol/l glukoza po 2 h 3,88 mmol/l dziekuję za pomoc w interpretacji wyników

Małgorzata Panek

Ma Pani najprawdopodobniej nadreaktywność trzustki (niska glikemia poposiłkowa). Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu ciążę.
Pozdrawiam