Pomoc w interpretacji wyniku EEG u 27-latka

interpretacja wyników EEG Witam, badanie przeprowadzone u 27 letniego mężczyzny z powodu utraty przytomności z drgawkami. Opis badania:Badanie wykonane w czuwaniu. Zapis jest prawidłowy zróżnicowany przestrzennie, czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej składa się z regularnych fal alfa 11-12 Hz o ampl.do 30 uV.W okolicach przednich dominuje niskonapięciowa czynność beta. Rz obecna. FS i HW bez wpływu na zapis. W badaniu nie stwierdza się uchytnych zmian. Dziękuję

Przy opisanym obrazie klinicznym -w tym charakterze incydentu pomimo brak zmian w zapisie eeg wskazana daleko idącą ostrożność.
Niezbędna opieka specjalisty neurologa z zaleceniami ew.pogłębienia diagnostyki o diagnozę kardiologiczna ( w tym wykluczenie zab.rytmu serca)

pozdrawiam ciepło