Pomoc w interpretacji wyniku tomografii komputerowej głowy i szyi

Dzisiaj odebrałam wyniki tomografii komputerowej głowy i szyi, nie wiem jak mam rozumieć to co jest napisane "asymetria zakontrastowania tt. kręgosłupa - prawa wąska. Nasilona pneumatyzacja kk. skroniowych". Nie wiem czy to dobrze czy źle a wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc.

WYNIK TK: tomografii komputerowej głowy i szyi,: "asymetria zakontrastowania tt. (=tętnic) kręgosłupa - prawa wąska. Nasilona pneumatyzacja kk. skroniowych"
Tętnice kręgowe przechodzzą przez otwory w wyrostkach bocznych kręgosłupa szyjnego. Istnieje wiele odmian anatomicznych budowy tętnic przedmózgowych, a szczególnie tętnic kręgowych
Ważne jakie są objawy kliniczne
Niekiedy zdarza się zwężenie znaczne jednej tętnicy kręgowe, a nawet tętnicy podobojczykowej i dochodzi do "zespołu podkradania" z obszaru tylnego głowy, przez tętnicę kręgową, do tętnicy podobojczykowej
Proszę zmierzyć ciśnienie krwi na obu kończynach górnych.
Dopuszczalna jest różnica 5 mm Hg. Jeśli nie ma istotnej różnicy, to w porządku.