Pomoc w obliczeniu daty zapłodnienia dla 35-letniej kobiety

witam.23.05.2013 mialam mc.skonczyla sie 27.05 a z chlopakiem kochalam sie 2 dni po niej wyliczylam ze powinnam miec dn.plodne od oo2.06do o9.06 i sie w tym czasie kochalam jeszcze 5czer i 11 czerwca 29 maja jak sie z nim koch.to z zabezpi.mowi ze mu nie pekla a 5 czer mi sie nie spuszczal do srodka tylko 11 czerwca sie spuscil to ktorego dnia moglam zajsc w ciaze obliczam i jakos nie moge tego wyliczyc termin mam na koiec lutego cykl mam 28,30 dni prosze mi odp wyslac na mojego meila jak to moz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę mogła Pani zajść w ciążę podczas każdego z tych stosunków. Jeśli nie zabezpieczali się Państwo 11 czerwca to tak data jest najbardziej prawdopodobna.