Pomoc w obliczeniu dni płodnych

Witam! dostalam miesiaczke 7 listopada skonczyla mi sie dzis , kiedy wypadaja dni plodne? prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile dni trwają Pani cykle. Ta informacja jest natomiast niezbędna, by obliczyć dni płodne. Mówiąc ogólnie do owulacji dochodzi w środku cyklu, zaś za dni płodne uznajemy 4 dni przed i 3 dni po owulacji.