Pomoc w odczytaniu wyników badań beta-HCG i PAPP-A

witam jak odczytać badania: HCG Wolna podjednostka beta (KRYPTOR) (ICD-9: L46) wynik- 39,34 Jed IU/1 zakres referencyjny 0,00-0,16 LIW H PAPP-A (KRYPTOR) (ICD-P: I84) wynik- 6,41 Jedn. IU/1 zakres referencyjny 0,00-0,01 LIW H są to badania z krwi Pozdrawiam i czekam na pilna odpowiedz.

Robert Markowski Ginekologia

Witam, wyniki należy wstawić do algorytmu wyliczania ryzyka FMF , łącznie z innymi danymi, jak wiek ,wiek ciązowy, waga,.....i inne. Program jest dostepny dla posiadaczy certyfikatu.