Pomoc w ustaleniu dni płodnych i ocenienie możliwośći zajścia w ciażę

Witam. Brałam tabletki antykoncepcyjne Atywia przez 2 lata. Odstawiłam je 17 września i 21 września miałam jeden dzień krwawienie. Kolejna miesiączka pojawiła się dopiero 31 grudnia i trwała do 4 stycznia. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 2 lutego. Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Czy akurat teraz są dni 'nie płodne' ? Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przy tak nieregularnych cyklach nie sposób określić kiedy sa dni płodne. Oczywiście szansa na ciąże istnieje.