Pomoc w ustaleniu ojcostwa dla koleżanki

Witam. Pisze w imieniu koleżanki bo jest bardzo zestresowana tym co zaszło, a mianowicie w 3 dniu okresu czyli 21.09 współżyła z pierwszym partnerem dodam, że miesiączka zaczeła sie 19.09 , a cykle ma co 26-29-30 dni i trwają 4 dni. W kolejnych dniach czyli 22,23,24,25.09 współżyła z drugim partnerem. Dnia 29.09 czyli 9 dni od stosunku z pierwszym partnerem zrobiła hcg i wyszedł 0,100. Nastepnie 5.10 został zrobiony test ciążowy i wyszła jedna ciemna kreska druga słabo widoczna. Kto jest ojcem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W przypadku współżycia w czasie kolejnych dni właściwie nie ma możliwości pewnego ustalenia ojca. Bardziej prawdopodobny jest drugi partner, aczkolwiek by to potwierdzić konieczne będzie wykonanie badania genetycznego po urodzeniu się dziecka.