Pomóżcie mi schudnąć!

Chciałabym bardzo schudnąć, bo nie chcę być dalek gruba :(. Zapewne ważę teraz ok. 48 kg, bo od roku dostałam okres (ponownie), gdyż jak się odchudzałam, to po prostu go nie było. Mam bardzo duży brzuch i grube uda! Jak mam schudnąć? Przy wzroście 164 cm ważę 48 kg, jestem załamana! Proszę, pomóżcie.
ponad rok temu

Witam!

Dobrze wiesz, że nie powinnaś się odchudzać. Wielokrotnie o tym pisałam. Mam nadzieję, że pozostajesz pod opieką psychologa.

Sylwetkę możesz wyrzeźbić dzięki ćwiczeniom, ale na pewno nie możesz się odchudzać!

Pozdrawiam