Pomóżcie mi skutecznie schudnąć! Proszę!

Witam! Mam 16 lat, 168 wzrostu i ważę aż 65 kg. Mam duży brzuch. Jak mogłabym go zlikwidować? Prawie codziennie w jakiś sposób aktywnie spędzam czas. Chciałabym się pozbyć uporczywej oponki :/ oraz cellulitu z ud i pośladków! Proszę, pomóżcie mi. Podajcie skuteczną dietę. Z góry dziękuję:)
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Polecam artykuł: usuwanie cellulitu. Zamiast diety odchudzającej polecałabym po prostu aktywność fizyczną. W ofercie klubów fitness można znaleźć zajęcia typu cellulit-stop. Może Pani stosować masaże, ciepło-zimne natryski. Warto poprawić stan skóry za pomocą specjalnych preparatów kosmetycznych.

Ćwiczenia "na oponkę" znajdzie Pani w serwisie: www.abccwiczenia.pl.

PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci.

Pozdrawiam