Pomylenie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża

W pierwszym dniu okresu wziełam tabletke Naraya Plus 24 + 4 . Pomylilam kolejność wziełam z wtorku a powinnam z środy. Potem czwartek piatek sobota niedziela poniedziałek brałam tak jak powinnam a we wtorek wziełam znow pomylona tabletke. O godzinie 22 a o 1 w nocy Spalam z chłopakiem .. Doszło do spuszczenia sie.Na ulotce pisze ze trzeba zacząć od lewej strony a ja zaczęłam od prawej gdyż myślałam ze kazda różowa ma taki sam skład. Czy ja moge byc w ciazy ? Czy moge byc spokojna.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tabletki jednego koloru mają ten sam skład. Jeśli doszło do pomylenia tabletek w obrębie tego samego koloru to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.