Pomyłka przy stosowaniu tabletek Naraya

Witam , Podczas pierwszego dnia miesiączki zażyłam przez pomyłkę dwie tabletki antykoncepcyjne Naraya. Moje pytanie brzmi nastepujacą , czy występuje ochrona przed ciążą i kiedy zrobić przerwę siedmio dniowa ??? czy dobrać jedna tabletke z nowego opakoewania , zeby stosowac je równe 21 dni , czy zrobic przerwe po 20 dniach stosowania tabletek ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, moim zdaniem lepiej zrobić przerwę po 20 dniu stosowania i ewentualnie można sie wtedy dodatkowo zabezpieczyć przez czas przerwy i dalej już stosować według ustalonego schematu. Zalecam takze konsultacje ginekologiczna. Pozdrawiam