Pomyłka w 3 opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Pominęłam 2 tabletki antykoncepcyjne w 2 tygodniu zażywania tabletek. Była to tabletka 11 i 12. Co mam w tej sytuacji zrobić? Nie brać reszty tabletek i poczekać na okres i zacząć dopiero wtedy kolejny blister czy zjeść 3 tabletki na raz? Jest to moje 3 opakowanie tabletek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powinna Pani zaprzestać przyjmowania tabletek i poczekać na krwawienie. W pierwszym dniu krwawienia proszę przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania.