Pomyłka w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych a odpowiednie działanie

Witam. mój problem polega na tym. iż nie wzięłam 2 tabletki z 1tygodnia. Tą drugą tabletkę wzięłam 3 dnia, a 3 czwartego dnia, a 4 piątego i się zorientowałam, że mam o 1 tabletkę za dużo w opakowaniu. I w tym momencie nie wiem co mam robić dalej. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam.

Witam,
proszę kontynuować opakowanie do końca i nie robić przerwy między kolejnym opakowaniem.
Skuteczność może nie zostać zachowana, więc przy tym opakowaniu z pominiętą tabletką z uwagi na to, że było to w 1 tygodniu stosować dodatkowe zabezpieczenie.

pozdrawiam!