Pomyłka w przyjmowaniu tabletek Yaz

Witam.Zażywam tabletki YAZ i przełożyłam sobie okres, w czwartek wzięłam różowe tabletki, w poniedziałek jestem pewna, ze wzięłam,natomiast we wtorek byłam zaspana i nie pamiętam czy wzięłam,są 3 opcje:-jednego dnia wzięłam dwie tabletki-tabletka zaginęła, upadła chociaż to najmniej prawdopodobne-wzięłam tabletkę normalnie,ale nie pamiętam.Dodam,że ostatni stosunek miał miejsce ok. tydzień temu. Przez jaki okres czasu lepiej nie uprawiać seksu ? Czy wziąć jutro normalnie tabletkę na środę?

Witam. Proszę kontynuować normalne przyjmowanie tabletek o stałej porze i stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne przez tydzień.