Pomyłkowe przyjmowanie przeterminowanych witamin w ciąży

Jestem załamana!!! Jestem w 30 tc ciąży. Kupiłam ostatnio w aptece witaminy, krótko przed terminem ważności - były w promocji. Jako, że mam dosyć ciężką sytuację materialną to postanowiłam skorzystać z promocji. Nie wiem jakim cudem się to stało, ale nagle zorientowałam się, że są już po terminie ważności 40 dni - czyli ponad miesiac.Brałam je przez ten miesiąc po terminie ważności. Czy może się coś stać? Czy witaminy jeszcze działały? Czy już ich wartość była zerowa?

Witam.
Tak krótkie przekroczenie terminu ważności nie ma znaczenia.
Nie przypuszczam aby miało się stać coś złego z tego powodu.
Preparat był na pewno jeszcze pełnowartościowy.