Pomylona kolejność tabletek antykoncepcyjnych Yaz

biorę tabletki yaz-7 opak. zaczynam w czwartek konczę na srodzie tabletki przyjmuję w godzinach wieczornych koło 20 Mój problem polega na tym że w 2 rzędzie już na samym końcu pomyliłam się i zamiast tabletkę z środy wzięłam z następnego-3 rzędu czwartkową. Sama nie wiem czemu ale caly dzien mi sie wydawalo ze jest czwartek. Dziś przyjęłam 3 tab. placebo. przez przypadek natknęłam sie na forum i przeczytalam ze powinnam tabletki placebo pominąc i wziaśc nowe opakowanie. co powinnam teraz zrobic
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli zamiana nastąpiła w obrębie tabletek różowych, nie ma powodu do niepokoju. Wszystkie z 24 tabletek zawierają bowiem takie same ilości substancji czynnej. Pozdrawiam.