Ponaciągane ścięgna po wypadku samochodowym
Witam tydzień temu miałam wypadek samochodowy byłam u lekarza miałam zrobione zdjęcie RTG barku lewego i szyi wyszło ok po za tym że lekarz powiedział ze ścięgna po naciągane i mam chodzić w kołnierzu.Szyja i bark lekko boli ale ból głowy jest nie do zniesienia leże w łóżku bo każdy ruch sprawia mi ból nawet kichnięcie czy też kaszel muszę powstrzymywać zdarza mi się też przy gwałtownym wstaniu zawroty głowy za dwa dni idę do ortopedy i nie wiem co dalej mam robić.Proszę o pomoc z góry dziękuje

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam.
Koniecznie (ale dopiero po okresie 4 tyg. od wypadku) proszę się udać do terapeuty manualnego lub fizjoterapeuty. Bóle i zawroty głowy mają związek z nadwyrężeniem kręgosłupa szyjnego i powinny ustąpić po kilku terapiach. Samo - bez pomocy z zewnątrz - będzie się poprawiać dłużej.
Pozdrawiam