Pończochy i kobiece szpilki u partnera

Witam, moj partner przyznal sie, ze w lozku lubi zakladac ponczochy i kobiece szpilki. Rozmawialam z nim i powiedzial ze nie czuje sie kobieta. Czy mam powody do obaw?

Pozdrawiam.

Witam, zarówno kobiety jak i mężczyzn ekscytują różne rzeczy w łóżku, jednocześnie nie zawsze musi to być powód do obaw. Ważne jest, aby Państwo rozmawiali ze sobą o tym, co lubicie. To, że partner podzielił się z Panią taką informacją świadczy o zaufaniu jakim Panią darzy. Być może warto, żeby porozmawiała z nim Pani o swoich obawach i o tym, co Pani o tym myśli. W relacji partnerskiej otwartość i akceptacja to jedne z podstawowych wartości, które możemy i idealnie jest, kiedy oferujemy drugiej stronie.
Życzę powodzenia.