Poniżanie narzeczonego przez rodzinę

Poniżanie mego narzeczonego że jest nic nie wart ze będziemy po ślubie liczyć każde 30 groszy że wszystko co ma jest stare bo ma lekką ryske na obudowie od telewizora ;( że nic nie osiągnął w życiu że jest "szczurem" ;( bardzo mnie to rani jak siostra i mama tak mowia mam 21 lat narzeczony 25 mam dość poniżania bo aż serdusko mi się kraje jak słyszę coś takiego ;(( co mam Zrobić;(( strasznie mnie to rani ;(((((( bo jest to najważniejsza osóbka w mym życiu bardzo go kocham co mam zrobić ;(?

Witam
Jeżeli po ślubie zamieszka Pani z mamą,
to konflikty będą narastać i prawdopodobnie
dojdzie do rozpadu małżeństwa.
W tej sytuacji musi Pani dokonać wyboru:
może Pani zostać z mamą i poszukać
bogatego męża.
Jeżeli jednak uważa Pani, że narzeczony jest
wartościowym człowiekiem, a siostra i mama
nie mają racji, to należy natychmiast się usamodzielnić
i wyprowadzić z mężem jak najdalej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Witam. To Pani podejmuje decyzje odnośnie swojego życia uczuciowego. Jest już Pani dorosła, mama i siostra nie mogą wtrącać się do Pani życia i nie mają prawa Pani ranić. Być może ich zachowanie wynika ze szlachetnych pobudek, tj. troski o Panią, a być może to zazdrość czy niechęć do Pani chłopaka. Być może będzie Pani musiała wybrać pomiędzy chłopakiem a rodziną. Tymczasem warto powiedzieć mamie i siostrze, że ranią Panią takie komunikaty i/lub że sobie Pani ich nie życzy. Pozdrawiam i trzymam kciuki!