Kobieta , 36 lat Witam mój 4 miesięczny synek miał operacje na oba olbrzymie wodniaki niestety okazało się ze po 2 tygodniach po operacji po zrobieniu usg wodniak znów jest a mianowicie gęsta ciecz ponoć z krwią w lewym jądrze w prawym jest 2ml ale w lewym znów ponad 32 ml chirurg twierdzi ze znów musi być operacja w ciągu 3-4 miesięcy wtedy mój syn będzie miał 7-8 miesięcy pytanie czy takie małe dziecko zniesie znów narkozę i operacje jest tez na usg napisane ze ?-widoczna przegroda łącznotkankowa-zrost?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.
  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: