Ponowne krwawienie 14 dni po miesiączce

Witam 14 dni po miesiącznie znowu dostałam miesiączkę.Co może być tego przyczyną? Dodam,że tu gdzie jestem jest od 3 dni upał do tego często się nadzwigam i dużo nachodze. Proszę o poradę. Dziękuję i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i bez przeprowadzenia badania ginekologicznego mozna się jedynie domyślać. Dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.