Ponowne krwawienie po miesiączce po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

witam, bralam tabletki antykoncepcyjne przez ostatni mniej wiecej rok (novynette), postanowilam, ze chce zajsc w ciaze i ostatnie opakowanie skonczylo mi sie w marcu, okres dostalam 6 marca, trwal piec dni, nie bralam juz tabletek po okresie, po 2 dniach bez okresu znowu zaczelam krwawic, czy to jest normalne?

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Pani cykl powinien się unormować w ciągu 3-6 miesięcy. W tym czasie mogą pojawiać dodatkowe plamienia lub cykl może być nieregularny. W razie wystąpienia niepokojących objawów proponuję skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.