Ponowne krwawienie po okresie

Witam, mam problem , okres mialam od 08.12-13.12 , cykle mam regularne co 28 dni , wczoraj tj.23.12 ponownie dostałam okres z tym ze krwawienie jest mocniejsze niż ostatnio , boli mnie brzuch jak przy normalnym okresie, mam bolesne miesiaczki . Mam 21 lat , zdarzyło mi się to pierwszy raz . Wspolżyje bez zabezpieczen ( stosunek przerwany ) . Czy coś może mi dolegac ? Badania miałam pół roku temu , wszystko było ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można cis więcej powiedzieć.