Ponowne krwawienie po tygodniu

Witam.Mam 27 lat i zawsze niereg.okres (nawet brak przez 7-9mies).Brałam tabletki antykon. i inne na uregulowanie ale zawsze po odstawieniu efekt był ten sam.Od roku nie biorę nic. W maju robiłam badania hormonalne i wyniki OK. A ostatnio właśnie miałam lekkie krwawienie przez tydzień później 10 dni przerwy i znów to samo już 11 dni.Czy to normalne czy powód do niepokoju? Nie mam możliwości teraz zgłosić się do lekarza. Mam tez mała naadżerke i torbele na jajnikach czy to może być przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie zdecydowanie może być wynikiem torbieli czy też nadżerki. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.