Ponowne wystąpienie miesiączki w cyklu u 21-latki

Witam Mam problem. 6go sierpnia dostałam miesiączkę jak zawsze trwała tydzień. Ale 26go sierpnia dostałam krwawienia czy plamienia dość obfite nie brązowe tylko mocno czerwone i trwa do dziś. Zdarzyło sie tak pierwszy raz. Pomóżcie bo dopiero 1 października ide do ginekologa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli dojdzie do nawrotu dolegliwości to konieczne będzie przyspieszenie wizyty u ginekologa.