Ponowny przymus zastosowania tabletki EllaOne

Witam, 4 miesiące temu zażyłam tabletkę ellaOne 30mg,dzisiaj podczas stosunku bez zabezpieczenia mieliśmy z partnerem wypadek.Martwię się że mogę zajść w ciąże,czy jest możliwość że w nią nie zajdę przez to że zażywałam taką tabletkę?Czy jest szansa że tabletka jeszcze działa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tabletka ta jest skuteczna jedynie przez 5 dni.