Poparzenia między piersiami

Mam duży biust mimo, że jestem bardzo młoda i często schodzi mi skóra i mam delikatne poparzenie między piersiami. Co mogę zrobić aby tego uniknąć? Dbam o higienę i to bardzo w tym miejscu ale czy są jakieś preparaty na to ?

Witam! Aby uniknąć schodzenia skórny z piersi należy dbać o odpowiedni poziom jej nawilżenia. Tutaj odpowiedni będzie w zasadzie jakikolwiek niezbyt tłusty balsam lub krem nawilżający. Jeśli chodzi zaś o odparzenia między piersiami to nie istnieją specjalne preparaty niwelujące tę dolegliwość. Może Pani jednak sięgnąć po specjalne zasypki czy maści przeznaczone dla noworodków bądź sudocream. Warto zadbać również o odpowiednią bieliznę podtrzymującą biust.