Poparzenie, plamy, podskórne siniaki i popękane naczynka po depilacji laserowej

Witam, Miałam robioną 2 krotnie depilację laserową Laserem Light Sheer(okolice bikini, pachy, nogi).Karnacje mam jasną włosy ciemne. Po 1 usuwaniu wszystko było w porządku, po 2 usuwaniu w okolicach bikini wystąpiło poparzenie(ubytek w naskórku), na łydkach wystąpiły skupione plamy (utrzymują się 6 tygodni trochę z bladły) udach wystąpiły plamy tak jakby podskórne siniaki i popękane naczyka(utrzymują się już 2 tygodnie).Mam pytanie czy są to normalne objawy i po pewnym czasie znikną?

Szanowna Pani , najlepiej byłoby pokazac sie na konsultacji u lekarza, ktory zmiany oceni i zaleci odpowiednie leczenie poparzonej skory.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Absolutnie nie!!!!!!

natychmiast zapraszam Panią do naszego gabinetu! W takich przypadkach należy zastosować maści sterydowe natychmiast po zabiegu a także wiele innych środków zapobiegawczych.